| DeNyyy a întrebat:

De ce ati ras ultima data si de ce? plzzz orice vreau multe raspunsuri

15 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Cand colegul meu de banca il injura pe proful de mate pe la spate... vai cat am ras laughing Sau astazi cand am dat test... tot la MATE... si cand proful trecea de mine ma uitam pe niste pancarde pe care erau scrise formulele de la mate laughing

| viatadecacatt a răspuns:

Azi la scoala aveam sportul si eu cu inca o fata ne-am dus la vestiar sa ne schimbam.si acoloerau 3 baieti de la clasa alaturata(frumosi baietii) se schimbau.eu ca de obicei sa intru prima era in chiloti unu dintre eirolling on the floor cica"baaaaai perverso chiar vrei sa ma vezi dezbracat? hai intra" eu inchid usa si fuugirolling on the floorm-a luat un ras si pe mine si pe fata aia jumatate din ora de sport ne-a luat ca sa ne oprimlaughing
toata ziua s-a uitat baiatul pe care l am vazut in chiloti la mine asaa"frumosbatting eyelashes".

| hândel a răspuns:

Uau, dar multe raspunsuri ai primit. laughing Am ras in seara asta de maica'mea, ca am fost cu nepoata'mea in parc, si am dato-n topogan, si maica'mea cum are limbarnita si vorbeste incontinuu, se pusese-n dreptul topoganului si comenta intr-o veselie ca sa se dea nepoata'mea la vale, asa ca nepoata'mea si-a dat drumul, si s-a dus cu picioarele ridicate pana s-a oprit cu un picior in nasul maica'mii. S-o fi vazut cum se abtinea sa nu planga de durere! N-a patit nimic, doar ca si-a pierdut limbarnita si n-a mai scos un cuvant pana acasa. Am si uitat sunetul naturii pana azi, cand am putut sa-l ascult fara vocea nimanui care sa-l bruieze. laughing

| georgiana a răspuns:

Astazi am facut la scoala un test de personalitate unui coleg si la 2 intrebari sa vezi ce i-a iesit `pentru el sexul este maro, iar viata este c*c*cioasa laughing

| PauLa.M a răspuns:

Cantam o melodie la ultima ora la scoala ceva d genu' "cine-mi mai deschidee usaaa" si profu mi-a zis "iesi afara ca ti-o inchid eu". am ras singura pe hol si colegii mei in clasa, dar sincer nu mi-am dat seama cat de tare cant.

| Mariella a răspuns:

Am fost ieri la stand-up comedy Spitalul9 si am ras. De ce? De tot, sunt tari astia.

| TeoIonela a răspuns:

Chiar azi, in ultima ora-fizica-a inceut profesoru' sa se plimbe printre banci si ii scartaiau pantoffii.laughingscart, scart.laughingrolling on the floordupa aia am inceput eu cu Bianca(dupa chat-colegutza)sa ne mazgalim cu pix pe o manalaughingtin sa precizez ca in momentu de fata raspund la intrebarea ta si ma curat de pixlaughing

| TeoIonela a răspuns:

CaTa:00rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the flooram ras cu lacrimi.rolling on the floorapp:ce cuminti sunt fetele din clasa...doamnelaughingla noi nici nu se pomeneste de asa ceva...super tare. m-a amuzat cand picai tu mereulaughingrolling on the floorsuper tare

| panterutza a răspuns:

Apai.nu stiu daca stiti daps la noi in bistrita o fost una care so aruncat de la etajul 2 de la o scoala...si eram in ora de chimie pe care o fac cu directoare...si zice ca dc doamne so trezit aia sa se arunce de la 2 la scoala cand putea si la masa acasa...la care un coleg raspunde... poate ca fata statea la parter si nu o avut de unde sa se arunce.laughinglaughinglaughing

| AleB a răspuns:

Am fost cu o colega la o pizzerie. Ia cazut ceva din buzunar si cand sa aplecat i sa rasturnat scaunul intr-o parte. Din fericire nu s-a lovit... dar cat am mai putut rade.

| CaTa_6712 a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/NuAmCont/bfd6ad70004a68 la 3:15 mi se pare super penal:))(apropo eu st ala in albastru:D)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am stirnit risul unei femei de la serviciu de am crezut ca da coltul.Era o urgenta si trebuia sa ajung si alergam numai ca drumul meu o lua pe la coltul unei cladiri. Ea venea spre mine, eu fuga spre ea si ne-am intilnit deodata la coltEa a tresarit si;-Doamne ce mai speriat...Eu la repezeala;-Ce naibii arat atit de rau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.am auzit azi de iobagi. un iobag, ii spunea altui iobag; iti doresc un anus nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum 15 minute, de inventiile unei prietene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy Eu rad la orice tampenie spusa de prietena mea laughing
Scoate niste "perle"...hee hee
Dar... cu adevarat am ras acum vreo doua zile cand tot ea, colega mea de banca totodata si prietena mea cea mai buna a alunecat pe holul liceului laughing Tocmai ce terminase femeia de servici treaba, noi langa calorifer si ea... fuge dupa unu' atunci poc rolling on the floor a alunecat.hee hee