| YLLL a întrebat:

De ce atunci cand intru pe youtube, mi se stinge calculatorul?straight facesad

Răspuns Câştigător
| REDSQ a răspuns:

Se pare ca si eu am observat asta la un prieten. In momentul cand facea click pe video sa-l urmareasca, i se restarta computerul. Si am depistat cel putin sper sa te ajute. Schimba versiunea de Adobe Flash Player (cea cu probleme este 10.2 in cazul de fata). Ia-l pe acesta si incearca sa instalezi peste cel nou. Daca te intreaba ca versiunea e mai veche decat cea existenta pe calculatorul tau, da-i OK si continua instalarea. http://download.kappa.ro/action__file/action__license/id__1/file__5837

5 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

poate ai virusi

| MissChocolatte a răspuns:

Ciudat...mie mi se restarta can intram in metinstraight face

| YLLL explică:

Multumesc mult, MPlove struck:X

| mariamar1997 a răspuns:

Poti avea virus sau cum a fost la o colega de-a mea i se tot inchidea calculatorul si pana la urma UNITATEA a desfacut-o si a curatat-o avea o gramada de praf inautru

| Lollypop_2285 a răspuns:

S-ar putea sa aibab virus