| -=AleCS=- a întrebat:

De ce atunci cand suntem nervosi avem intentia de a sparge diverse lucruri?

Răspuns Câştigător
| c0rn3l1uss a răspuns:

laughing)... Mie imi vine sa musc din cevalaughing

Fundita?batting eyelashes

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu cand sunt nervoasa spun ce am de spus calm apoi ma ocup de flori si ma calmez foarte repede, fara sa sparg nimic.

| daii a răspuns:

Poate tie iti vine sa spargi lucruri. mie imi vine sa ma iau de cineva.sau cateodata incep sa planglaughingbig grin

by daiiwinking

| juniper a răspuns:

Toti incercam sa ne descarcam prin diverse feluri, unii aleg spartul farfuriilor.

| xD101 a răspuns:

Pentru ca simtim nevoia sa ne descarcam si facem asta pe orice ne vine in cale, pe moment.laughing

| M.madallina a răspuns:

Deoarece vrem sa ne descercam pe ceva

| cookie_1240 a răspuns:

Pentru ca vezi in lucrul de spart o parte a frustrarii tale tongue oricum eu am aceeasi reactie ca si @c0rn3l1uss

| Georiflame a răspuns:

Ca sa ne descarcamhee hee... din pacate este un obicei prost si cred ca majoritatea facem asta happy

| yocristianboss13raspundsiintred a răspuns:

Pur si simplu nervii preiau controlul creierului si izoreste din noi o furie interioara deci neuronii circula mai intens dandune o stare de a ucide, a lovii s-au a sparge diverse lucruri.