| alexionut45 a întrebat:

cum pot pune ce poze vreau eu la un videoclip pe youtube adica sa cante aceeasi melodie dar sa pun eu ce poze vreau pe fundal.

4 răspunsuri:
| DanDannn a răspuns:

Salutare! Uite aici tutriale http://adf.ly/I2kVu
pentru ceea ce vrei tu sa faci. iti recomand Sony vegas 9 pentru calitatea sunetului si adaugarea cat mai usoara a pozelor. Bafta

| Trynda a răspuns:

Windows Live Movie Maker. Il ai in windows.

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Incearca movie maker, iti adaugi ce melodie vrei apoi pozele de fundal si functiile prin care se pot aparea pozele cam asta ar fi.Bafta

| BloodyMen_Isozaky_1995 a răspuns:

Foloseste movie maker pui o imagine si pe fundal ii pui melodia care vreiwinking