| Rosé2402 a întrebat:

De ce avem fluturasi in stomac cand ne amintim de persoana iubita sau cand avem emotii in legatura cu ceva? (vreau un raspuns logic)

Răspuns Câştigător
| Alle15 a răspuns:

Asa e mereu, golul acela vine din inima, inseamna ca l-ai iubit pe respectivu/a foarte mult incat amintirile te macina improfunzime si te face sa simti golul profund in tine, care ajunge la plans, amintiri frumoase care te "ranesc"! Cand ai emotii cu ceva inseamna ca nu esti singur/a pe propria raspundere de acel lucru si nu esti singur/a daca vrei sa.l faci! Sau daca iti vin emotiile langa persoana iubita in trecut inseamna ca inca mai tii la ea si inima o/il vrea inapoi!
Sper ca te-am lamurit! Pupici :*

2 răspunsuri:
| Zatharra a răspuns:

Răspuns logic în legătură cu fluturaşii în stomac nu cred că e... Fluturaşii e cu varianta 1(cică).La 2 îs doar emoţii...hee hee

| rock231girl a răspuns:

Pentru ca acea persoana inca mai inseamna ceva pentru noi... avem emotii pentru. ca pentru. noi e important acel lucru.