| Pinkyyy;x a întrebat:

Voi cand va sarutati cu persoana iubita... ce simtiti pe moment? genn: fluturasi in stomac?big grin sau doar o atingere simpla d buze.Astept raspunsbatting eyelashes

6 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Mhai.deci la ceva asemanator ma gandeam acum o orahee hee
Cu ex'ul meu simteam afectiune prin sarut, cu toate ca nu stia sa sarute asa d' binehappy
Aseara cu vecinul meu, care oricum exista atractie intre noi, deci bhai omule sa mori nu alta:*, adica prin sarut transmitea ceva provocator, senzual si nici nu se compara cu ex'ul(cu toate ca la ex'ul inca mai tin)
Azi cu unu care vrea sa fim impreunalaughing, deci n'am simtit nimic, adica nici de sarut nu'mi place cum saruta, nici de tinut la el nu tin...nu stiu' ce draqlaughing
Adica depinde cu cine te sarutitongue.Am facut aceasta insiruire doar ca sa'mi dau seama de sentimentele melehappy.

Bafta.

| want2bMajestic a răspuns:

Firar...nici nu mai tinem cont de notiunea timpului... e o senzatie unica. dar atunci cand iubesti

| єℓєηα a răspuns:

Sincer... ma molesesc toata in genul ca ma simt super tare...
Nu iti pot explica in cuvinte... Simt ceva amestecat daca pot spune asalaughing
Cred ca e ceva unic ceea ce simti.
kiss

| adytzukrose a răspuns:

Gen. ia mai da-mi

Daca exista dragoste ...simti si acei fluturasi:X:X:
la atingerea buzelor se poate simti "gustul"delicios al acestora!
un sarut e un lucru frumos...depinde si cum se desfasoaralaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma aprindee laughing si daca`i lung sarutu` ma indeamna la pacatblushing. laughing