| anonim_4396 a întrebat:

De ce baietii/barbatii nu au celulita deloc si fetele/femeile sunt pline(unele)?

Răspuns Câştigător
| HappyYoyo a răspuns:

Diferență de metabolism. bărbații se și îngrașă și și slăbesc mai greu. doamnele depun mai ușor grăsimile din cauză că nasc copii. și odată cu grăsimile depuse se formează celulita bat-o vina! dar bărbaților nu le pasă dect de picioarele doamnelor!
viața e nedreaptă laughing

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cine ti-a mai rahat-u nasu cu asta?
Tu oi fi vazut numai slabanogilaughing
Oricine are 'slanina' happy doar cei slabi nu au, si cei care au 'corp' atletic happy
Putina burtica toti avem big grin eu am putina burtica de cand beamsad laughing dar o dau eu jos cand incep iar sa fac salabig grin

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Cine ti-a mai spus si prostia asta?

| CristiB93 a răspuns:

Pentru-ca barbatii in general ( nu toti ) fac miscare,sport,baietii fac fotbal,sau alte tipuri de miscari, in schimb fetele nu prea le au cu sportul majoritatea laughing sau cu orice fel de miscare, bine asta nu e o regla, sunt si fete care nu fac sport si arata frumos si nu au celulita :p, dar in general asta cred ca este cauza big grin