| viata0delash a întrebat:

Dupa statistica, barbatii sunt mai putini ca femeile, dar totusi fetele toate au pereche, dar baietii nu.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu toate au partener, cunosc multe fete singure

| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce afirmi tu aici nu face nici un sens, fiind lipsita de logica, iar matematic fiind imposibila!
Daca toate fetele/femeile (care-s mai multe decat barbatii) sunt maritate sau au pereche, cum pot ramane mai mult barbati fara pereche, daca ei sunt mai putini decat femeile?
Halal logica masculina!
Nici nu ma mai mir acum, de ce unii nu va puteti gasi perechea...

| Hammurabi a răspuns:

Din datele problemei nu rezultă decât că sunt mai multe fete lesbi decât bărbați gay... laughing)))

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Ai revenit? ti ai baut cafeaua, esti calm?

| alina2k18 a răspuns:

Eu nu am pereche!
sad

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Daca ai si pretenti de alea exagerate, normal ca da, nu vezi cati copii vor sa fie cu tine

| mont a răspuns:

Fals, sunt destule fete ce nu au pereche!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt unii barbati care au parte de mai multe femei decât majoritatea, de aia femeilor le place competitia intre ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi sa fac o gluma as spune ca te contrazici singur/a pentru ca matematic vorbind nu e posibil ca toate fetele care sunt mai multe decat baietii sa aiba pereche,si asta tocmai pentru ca nu ies baietii la numar.Dar nu-mi arde de gluma,pentru ca e grav ce se intampla, adica nu e un subiect pe care sa ne distram, femeia ocupa un loc important in viata noastra, a barbatilor. Dupa fotbal si pariuri sportive, desigur.Bine,ar mai fi si alcoolul, dar sa nu exageram, il punem pe locul 4.De fapt pe 5.Pe 4 e sa ne pensam si sa ne epilam.
In fine, ideea e ca e grav.

| CeSaAleg a răspuns:

Nu au toate fetele pereche.
1. E matematica simpla, daca fete sunt mai multe si baieti mai putini fetele nu au cum sa aiba fiecare pereche, dar gandindu-ne ca un baiat nu poate sa aiba mai multe sotii/iubite si ca fetele nu pot sa fie lesbience.
2. Nu toate fetele au iubit. Ba chiar fetele au probleme mai mari in dragoste decat baietii.