| Andreya_7365 a întrebat:

De ce baietii se comporta foarte urit cu fetele?

9 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pentru ca sunt prosti,idioti, dobitoci, si lista poate continua.happy

| xsdasdadsda a răspuns (pentru Emena):

Si tu proasta

| diana a răspuns:

In primul rand pentru ca unii baieti sunt foarte nesimtiti, dar si pentru ca fetele le permit.Ar trebui ca toate fetele sa stie cand sa puna piciorul in prag si sa spuna NU.
Dar daca ele nu stiu...

| catalin188 a răspuns:

Nu toti baieti se porta urat cu fetele. cei care se porta vad fetele ca pe niste obiecte sexole

| Betty18 a răspuns:

Pentru ca NU s-au indragostit niciodata cu adevarat de o fata, SI NU stiu ce este aia IUBIREA sau au ajuns sa se comporte urat cu fetele doar pentru ca UNA la care aU tinut mai mult le-au facut RAU

DIN PACATE sunt destui de multi care se comporta urat...

succes

| xXFaLlEnAnGeLXx a răspuns:

Baietii nu se comporta urat cu fetele. Cei care o fac au motivele lor de ex : o fata a raspandit zvonuri despre un coleg de al meu si acum cand el si gasca lui de golani o vad pe strada o striga in toate felurile (fac misto de ea), dar se poate intampla din foarte multe motive depinde de caracterul fetei.
Ps: daca e vreun nebune gen : EU BARBAT! TU FEMEIE!, aia nu prea sunt normali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu generaliza. Sunt unii baieti care se comporta asa, nu toti. Si de multe ori unele fete chiar merita comportarea asta.

| xsdasdadsda a răspuns:

Ca sa se dea mari

| fneti a răspuns:

Nu stiu cred ca vor sa para ei aia desteptilaughing:. parerea mea!