| anonim_4396 a întrebat:

De ce baietii se dau asa de *mari*, dar in fata unei fete sunt *mici*?

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eu nu ma dau mare, insa mi s-a intamplat sa speri vreo 3 4 fete laughing prin simplu fapt ca sunt un munte de om si faptul ca stau mai mult serios de cat cu gura pana la urechi. Eram o data cu un prieten care facea cu masina drumuri pentru bani. Si eu asteptam sa mai vina clienti sa plec cu el, in fine, vine o fata, era gata gata sa mearga in masina, cand apar eu in spatele aluia si intreb " gata mergem? " aia in a 2 secunda " Numai merg astept autobuzu" vaii, circu dupa lume laughing ce am ras cu tovarasu ala nu prea sunt eu cine stie ce om, dar am 1, 85 si 102 kg deci nu prea sunt mititel in plus, arat mult mai in varsta decat sunt happy

| Memecy a răspuns:

Eu sunt baiat si sunt mic oricand ( nu stiu cum ma percep ceilalti in fata unei fete)

| Dariusuu a răspuns:

Pe internet oricine poate fi zmeu dar live mai puțin.
De la atât facebook nu mă mai miră nimic.

| papusica987 a răspuns:

De prosti ce sunt, de aia!

| SisMusic a răspuns:

Deoarece majoritatea "meltenilor" incearca sa se dea mari cocosi pe langa "adversari" lor prin intimidare sau chestii de astea fara sens!
Iar cand vine vorba de o fata automat sunt catelusi cuminti care le fac toate poftele si ele este numai miere si lapte! Sunt asa pana se plictisesc si dupa isi arata fata!
Bafta in continuare!winking

| DinGri77 a răspuns:

Este aceeasi situatie unde femeile se dau curve virgine, cand de fapt sunt numai curve!
Daca e sa fim sexisti macar sa o ardem de ambele parti, nu?

| AllleAlllexandra a răspuns:

Asa is toti... laughing se cred asa de mari si de tari dar cand stau in fata unei fete se comport ca niste copii mici.