| Markelaish a întrebat:

De ce baietii spala fetele cu zapada fara mila.noi sintem sensibile

Răspuns Câştigător
| emaalexandra97 a răspuns:

Ori o fac in gluma, ori din nesimtire.majoritatea baietilor sunt foarte nesimtiti si nici macar nu stiu cand ranesc pe cineva.asa sunt ei, nemilosi

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta pentru ca au uitat ca bataia doare.Lasa sensibilitatea la o parte, aplica un pumn unde trebuie si nimeni nu se va mai lua in veci de tinesmug

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Adica le fac frecus.Pt ca e iarna.trebuie sa ne bulgareasca, ei se distreaza facand asta. Dar nu stiu cat de aiurea e :}

Stefan
| Stefan a răspuns:

Asa sunt ei, dar sa stii ca nu o fac din rautate, totul este o joaca lipsita de rautate.

| 4b a răspuns:

Da de ce nu?! laughing domns'oarele sa lase sensibilitatea la o parte pentru cateva minutetongue

| Shagun a răspuns:

De ciuda laughing. E ceva de genu' : daca eu imi iau frecus ( de la altul) ea de ce sa nu ia?
Personal, nu le frec decat pe cele care mi-o cer. Trebuie sa se puna bine cu mine din timpul anului daca nu vor sa le racoresc.
De ex : anul trecut mergeam linistit pe stada si o colega vine in viteza si ma impinge in "zapada" ( era noroi tota ziua laughing ). Cum sa mi se faca mile de ea? Am frecat-o pana a zis ca nu mai poate sa respire... pai cum? Sa imi murdareasca ea mie frumusete de blugi? laughing

| CrucifiedCountess a răspuns:

Pentru ca ele, fetele, stau. Am patit-o si eu. O data. apoi el a fost cel "spalat".

| ICH_7846 a răspuns:

Tocmai pentru ca sunteti "sensibile" si va tot vaitati, mai ales alea fitoase!

| Acru a răspuns:

Ca unii asa se distreazastraight face, ori ii provocati...Si eu sunt baiattongue

| LauraD a răspuns:

Si fetelor le place.atfel nu ar sta!laughing)

| Madddy_7353 a răspuns:

Pentru ca sunt niste prooosti...si pentru ca nu se potolesc pana cand nu ii bagi cu capul in zapadadevil