| anonima5682651 a întrebat:

De ce cand imi schim numele la facebook si il pun cu niste caractere speciale ex:´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´ ♥«´¨`•°Andreea°•´¨`»♥.¸.•*(¸.•*´` *•.¸)`*•. imi apare:The name contains too many apostrophes? Cine imi raspunde Funda***!

Răspuns Câştigător
| numedevis a răspuns:

Încearcă să-ți scrii numele corect fără apostroafe, semne, cifre și alte chestii de genu. Așa sigurat nu ai mai avea probleme. În mod normal un nume este format din litere iar facebook nu e hi5! Au alte reguli. Dacă pe hi5 ți se permite să pui orice fel de semne, pe facebook nu.

2 răspunsuri:
| AudAlbNegru a răspuns:

Adica ai pus prea multe din astea :: semne dinalea :big grin fundita •••• sau ♥♥

| anonima5682651 explică (pentru AudAlbNegru):

Dar daca pun numele asa: AnDrE3a Pisicutza ThA D33A de ce imi apare tot asa?