| Cristina_2984 a întrebat:

De ce cand intru pe net(mozilla firefox) apare o eroare da ii ceva de facebook (secure connection failed)?
si cum pot sa fac cand intru pe facebook apare la nume de utilizator : id meu si daca dai clik imi apare parola (eu nu am dat niciodata sa mi se salveze parola)funda :*

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Tu nu ai dat! Dar ce ar fi sa iesi de pe Facebook in felul asta! Ca sa nu iti mai apara ID-ul tau si nici parola Intra pe facebook si in dreapta sus la ''Contul meu'' da clik pe ''deconectare''!
Apoi pe Mozilla la tools(unelte)->optiuni->si in tabul ''Securitate'' debifeaza '' Retine parolele pentru site-uri''!

| darrio2007 a răspuns:

Ti-a fost salvata automat.Nu-i nimic.