| jeleuriursuleti a întrebat:

De ce cand vreau sa vad fullscreen un video de pe youtube sau de pe alt site imi apare ecranul alb? Am nevoie de un program? funda*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| XxLorexX a răspuns:

Nu ai nevoie de niciun program, poate ai un browser invechit, care nu prea mai functioneaza. Daca nu, nu vad ce ar fi in neregula. Incearca sa dai odata fullscreen dupa ce ai pornit un video, apoi sa iesi de pe el si sa dai din nou, poate asa iti apare. Sper sa reusesti.

| jeleuriursuleti explică:

Am mozilla. n-am niciun system 32laughing

| onik91 a răspuns:

Ori un browser ori incearca sa updatezi sau sa instalezi un nou Adobe flash player