| ĄŇÐİ a întrebat:

De ce credeti ca prietena mea cea mai buna ezita sa mai vorbeasca cu mine sau sa vina la mine? Mentionez ca nu ne-am certat.

4 răspunsuri:
| Tinna22 a răspuns:

Depinde...trebuie sa incerci sa afli vorbind cu ea, poate parintilor ei nu le convine de uh, sau poate are pe altcineva adica vreun iubit sau o alta prietena decat uh astfel incat sa te neglijeze pe tine si uh sa te simti prost:*

| BellyGiggling a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca ea poate nu mai simte ca are incredere in tine. Ar trebui sa eu recastigi. Am trecut si eu prin asta si nu prea mai am incredere in prietena mea desi ea inecarca nu prea reuseste. Cereti scuze si spune-i ca poate sa aiba incredere in tine in continuare si ca desi v-ati certat totul este la fel ca ianinte. Amintestei de momentele cand v-ati distrat si v-ati simtit bine impreuna. Poare reusesti ceva cevahappy! Sper sa te ajute ce tiam sugerat:*!

| DoRiNuTzZzA a răspuns:

Poate a patit ceva si nu iti poare spune, poate are foarte multa treaba si nu poate veni la tine sau nu o mai lasa ai tai cu tine cine stie sunt multe variante, vorbeste cu ea si vezi ce e de fapthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil prietena ta ce'a mai buna, nu mai este ce'a mai buna in momentul de fata. si are un prieten cu care o sa fie fericita, drept urmare nu mai are nevoie de tine asa ca poti sa te sinucizi.