| Ally_8613 a întrebat:

De ce de cele mai multe ori baietii isi ascund sentimentele? adica de ce vor sa para mai duri? as vrea ca la intrebarea asta sa imi raspunda baietii big grin.

Răspuns Câştigător
| louis3 a răspuns:

Un motiv ar fi frica sa nu fie respinsihappyDaca o luam altfel, poate ca unii sunt mai sensibili si nu pot recunoaste asta fata de o persoana, asteapta momentul potrivit, dar chiar si atunci spera ca pasul sa fie facut atat de el cat si de persoana respectiva!

2 răspunsuri:
| User a răspuns:

Pentru ca altfel esti calcat in picioare. E mai bine sa fii dur, sau, daca nu esti, macar sa pari.

| anaid a răspuns:

Buna intrebare ally vreau sa stiu si eu raspunsul si mai e ceva ce ma macina. de ce le este asa de greu de la o vreme sa marturiseasca unei fete ca o plac.adica de la o vreme toti baietii pe care ii cunosc eu prefera sa spuna unei fete "hey te plac " prin intermediari.adica e ceva si asa dar are mai mult farmec cand vine direct de la sursa nu crezi?happy