| MuuultRoooz a întrebat:

As vrea ca la aceasta intrebare sa raspunda doar baietii....Cum ati vrea sa fie fata ideala pentru voi?laughing

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cu capu pe umeri ceva gen, 1, 80 inaltime, pana in 90 de kg, raraita-laughing si altele, oricum cel mai mult conteaza ce fel de gandire arewinking

| bogdan72 a răspuns:

Frumoasa (atat pe interior, cat si pe exterior), inteligenta, amuzanta, spontana, feminina (stiu destul de bine la ce ma refer, in principiu e vorba de comportament), cu bun-simt si... buna la pat, de ce nu? laughing

| adriang95 a răspuns:

1. Să aibă un aspect îngrijit (nu cu basculante de machiaj de să trebuiască sa dau cu ciocanul rotopercutor sa îi văd fața), dar nici sa îmi fie rușine cu ea pe stradă...
2. Să aibă coloană vertebrală (adică sa nu caute bani, să nu fie fițoasă, să știe când și cum să obțină ceva fără să își compromită feminitatea/propria persoană)
3. Să mă înțeleagă (sunt o persoană puțin mai închisă în sine, deci trebuie să aibă încredere în mine și eu în ea ca să mă cunoască cu adevărat).
Cam atât... (trist că sunt puține fete de acest fel și din nefericire nu reușesc să dau de ele)

| Leonard_Stan_1993 a răspuns:

1 sa fie bine dotata 2 sa aive ochi verzi parul brunet si lung si sa fie frumoasa (acolo unde atractie fizica este sentimente nu sunt)

| Troublebro a răspuns:

Fata ideala, hmm thinking : Nu prea conteaza aspectul fizic, sa fie unul placut. Sa aibe caracter, sa stie sa arate unui baiat ca este iubit, sa fie intelegatoare si sa fie fidela. Sa aibe simtul umorului si sa nu se astepte sa faca barbatul tot. Astea ar fi mai importante, restul vine de la sine...