| eu_2947 a întrebat:

De ce ejaculez la nici un minut dupa inceperea actului sexual? mai ales la primul numar ...am 18 ani

Răspuns Câştigător
| ada a răspuns:

Poate te simti foarte atras de partenara... Poate te excita prea rau inainte... Poate esti prea stresat...Sunt mai multe variante.

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Se numeste "ejaculare precoce"... De obicei tine de psihic... Esti stresat de asta si gandindu-te numai sa nu ejaculezi, ejaculezi mai repede... Poate fi de vina oboseala... stresul cotidian... O persoana care ti-a reprosat asta... Cauta o persoana de incredere cu care sa poti vorbi deschis si vei vedea ca va fi bine. Succes!

| selef a răspuns:

Daca te complexeza, "joaca 21" inainte, atunci primul numar e al doilea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pentru ca nu faci sex prea des... dar este cv normal sa ejaculezi mai repede la primul nr, dar nici chiar dupa un min