| specialistul97 a întrebat:

De ce este alta prezentatoare la Nora pentru Mama?

dau funda

e prea urata prezentatoarea asta, nu are farmecul lui gabriela cristea

7 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Am inteles ca este psiholoaga si poate este numa azi nu stiu ca nu urmaresc mama se uit, si mie imi placea de gabriela

| buterfly a răspuns:

Pai noua prezentatoare esti psiholoaga.big grin...Probabil ai mai vazut-o prin emisiune fiind invitata de Gabriela.

S-a mai intamplat odata asa dar a revenit Gabriela inapoi la postul ei probabil asa o sa se intample si acum, cine stie ce probleme arebig grin

Funditssa:*

| specialistul97 explică:

Stiu ca sunt facute in Photoshopwinking
winking
Cei care sunt invidiosi. fac orice... laughing)

| Lylly a răspuns:

Stai linistit/a v-a reveni gabriela cristea acum este bonlava, dar aceasta prezentatoare este un psiholog si nu stiu poate o sa fie si maine, daca nu v-a reveni gabriele cristea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda si mie imi placea de ea pana sa vad aceste poze, pacat!:|
http://www.fistichiu.ro/......nal_d.html

| Danciugabriel69 a răspuns:

Daca vrei sa stii de ce nu mai prezinta gabriela emisiunea intra pe site unde adli si raspunsul: http://zapaceala.ro/......ntru-mama/
Deasemenea, pozele sunt foarte reale, in urma cu cativa ani gabriela cristea a aparut in revista playboy in iulie 2000. Nu te pot contrazice dar dac ca sa te convingi le poti gasi pe google cautand ca doar ai internet, nu?