| iuliaGirl11 a întrebat:

De ce fata de la Next Top Model va place cel mai mult? mie de Inga.

9 răspunsuri:
| nirvanacartof a răspuns:

Ema,si mi-a placut de ea dinainte sa castigehappy.
Este o fata puternica,frumoasa, curajoasa, fitoasa si inteligenta.
Un top model perfect!
happyPaste Fericit!

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Buna,si mie mi-a placut cel mai mult de Inga,chiar daca nu e frumoasa cum spun altii...,e o fata super,nu e ca altele increzuta fitoasa, ea era o fata super, mi-asi fi dorit sa castigi dar din pacate nu s-a putut.pup. funda plssss?

| Bylok a răspuns:

De Roxana.Mie mi se pare ca e foarte frumoasa(fata de altele...)

| blackrose7911 a răspuns:

Nu ma uit prea des dar imi place de Emma...nici Inga nu e prea nesuferita, mai ales fata de Madalina

| R_8074 a răspuns:

Inga? E cea mi urata din toate, nici nu stiu cum a luat preselectiile. Dupa parerea mea toate au fost urate. Pentru ca fetele frumoase nu merg la shouri d.astea de 2 bani ca sa isi faca reclama happy

| nathalie a răspuns:

Emma,Otilia si Sara

| BruneTh a răspuns:

Dintre toate imi place de Roxana.

| Deea2011 a răspuns:

A castigat emma

| 97steef a răspuns:

De Ema, e foarte frumoasa chiar daca e cea mai mica.