| curiosgirl a întrebat:

De ce fetele nu inteleg ca nu pot sa aiba ce vor si vreau si mai tare acel lucru?

Răspuns Câştigător
| sHock a răspuns:

Pentru ca asta inseamna"ambitia unei fete", nu se lasa pana nu obtin ce vor!
Asa sunt si eu...si nu eu merg pe vorba aia: "Unii oameni vad lucrurile asa cum sunt si se intreaba neputinciosisadDe ce?)...Eu visez la lucruri ce nu au fost niciodata si spun big grinE CE NU?"
Deci sincer nu vad nimic rau in a vrea un lucru cu orice pret atat timp cat nu exista"nu pot".
:*

10 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Pt. ca sunt tareeeeeee rasptate :X

| madalicious a răspuns:

Pentru ca nu le pasa si nu vor sa auda de literele astea cuplate."NU"

| Victoria a răspuns:

Nu numai fetele sunt asa, ci oamenii in general. Cand nu ai un lucru, ti-l doresti uneori si doar de dragul de a il avea, iar cand il obtii, isi pierde insemnatatea. Poate doar castigul lui iti aduce o satisfactie.

| dragutza a răspuns:

Pai daca nu ne-am mai comporta asa, nu am mai fii fete! happy

| r8driver a răspuns:

Antelege... numai ca trebuie sa perzi ceva timp cu ele.

| sweetlips a răspuns:

De ex. mie imi place un baiat, stiu ca nu-l pot avea, dar asta ma face sa -l vreau mai mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca n-au invata inca ce inseamna NU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că n-au împlinit încă 18 ani sau n-au dat prea des pe la școală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de caracter. Unele chiar sunt razgaiate si rasfatate de nu se poate! Altele pot sa fie niste fete normale, numai ca au tendinta asta. Altele mai sunt si care spun "Nu!" si ''Da!'', sau numai ''Nu!''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca tot ce este interzis atrage.Intelegi? happy