| lov318 a întrebat:

De ce frica asta de primul sarut?sad

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Frica... ca nu iti iasa cum vrei

| CrazyTeenager a răspuns:

Pentru ca e ceva nou happy.

| positivity a răspuns:

Pentru că ți-e frică să nu te faci de râs în frica prietenului. Pentru că ţi-e frică de necunoscut.
Vrei să ai parte de primul sărut, însă nu ştii la ce trebuie să te aștepți iar asta cauzează frica.

| LolaLollita a răspuns:

Este frica de ceva nou, frica de necunoscut, atata tot.

| raducuu a răspuns:

Hei! Si mie imi este frica de primul sarut. Cred ca aceasta frica se emana din grija ta/a mea de a nu gresi ceva, de a nu dezamagi pe partener. Insa trebuie sa te gandesti ca totul va fi bine si daca gresesti, partenerul tau te va intelege si impreuna veti ajunge la cel mai bun saurt exersand!laughingbig grin Sper sa te fi ajutat.