| SmiiileXoXo a întrebat:

De ce fumeaza oamenii?

Răspuns Câştigător
| vRaz a răspuns:

Nu stiu de ce fumeaza oamenii in general, dar iti pot spune de ce fumez eu. Am inceput cand aveam 12 ani, eram la tara si mna, ieseam cu cei mai mari ca mine, ca era si sora-mea cu ei si m-au invatat si pe mine sa fumez. Atunci mi se pare super tare, acum fumez din obisnuinta, am 19 ani si cand sunt foarte nervos, suparat, fumez, dupa ce mananc imi cade bine o tigare. La munca mai iau cate o pauza, mai fumez. Mi-a intrat in instinct deja. Daca stau o jumatate de zi fara sa fumez devin foarte agitat. Sper ca te-a ajutat experienta mea si daca nu fumezi, sa nu o faci niciodata, ca nu merita!

5 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Ca sa se imbolnaveasca mai repede

| Fantastic7 a răspuns:

Pentru ca pot. happy

| WeedGamer a răspuns:

Unii ca-i "cool" cica, altii ca-i relaxeaza, atunrajul, plictiseala etc

| Vampire69 a răspuns:

Din mai multe motive. Unii fumeaza doar din simplu motiv ca nu au ce face, alti din curiozitate, alti din cauza unei depresii. Sunt mai multe motive...dar fumatul nu te ajuta cu nimic, eventual doar iti goleste pormoneul.Asa e omul. Tot ce nu e bun ii trebuie. In ziua de azi vezi copii de clasa a 5-a fumand. Mai poti spune ceva? Sa ai o seara placuta!

| Iulici94 a răspuns:

De prosti