| Cristi112 a întrebat:

De ce imi cade netul cand ma conectez cu telefonul la functia wireless de la router? fUUNDaaa

Răspuns Câştigător
| Less_Ray_1990 a răspuns:

Amice se numeste supraincarcare un calculator e mai diferit de laptop deci cand folosesti un ruter vezi sa nu ai prea multe dispozitive sau sa nu til fure cineva(eu mai fur net si de aia stiu cas multi ca mine)

2 răspunsuri:
| Dragos_Paun_1983 a răspuns:

De ce imi cade netul cand ma conectez cu telefonul la functia wireless

| Cristi112 explică (pentru Dragos_Paun_1983):

Am aflat raspunsul, de vina este routerul, am sunat la Romtelecom si au venit si mi l-au schimbat pe gratis.