| AndreiBatman a întrebat:

De ce inca imi mai place de o fata pe care o plac de mult timp chiar daca ea nu prea ma baga in seama, chiar nu pot sa inteleg, am avut prietene multe dar parca tot pe ea o plac si nu stiu de ce...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca simti ceva pentru ea, este ceva mai mult decat o placere, poate esti indragostit. Nu conteaza cate prietene ai avut daca esti indragostit de ea... Incearca sa o bagi tu in seama si fa tot posibilul sa o ai! happy

| PanaDeIdei69 a răspuns:

Inima este devina.
Inima este ca un om enervant,
Nu poti sa scapi de ea, pana nu faci ceva.

| Luciana0313 a răspuns:

Asta e, nu ai ce sa faci. Poti sa o bagi in seama poate va vorbi mai mult cu tine, si mie mi s-a intamplat asta, poate o sa iti treaca in cateva luni...