| xxemoelfyxx a întrebat:

De ce japonezii si koreenii au buzele...uscate?big grin Vreau si eu sa le am ca ei!

5 răspunsuri:
| cosima11 a răspuns:

E f naspa sa ai buzele uscate. iarna cu orice m`as da. orice balsam de buze crema etc, are efect maxim o ora.dupa aia.sunt uscate si la fel cum a zis si ilinca, se crapa si ustura rau.

| SeNyS a răspuns:

rolling on the floorintreaba'i

| ilinca98 a răspuns:

Nu cred ca vrei. eu am buzele asa si ma ustura cand se ''crapa'', mai ales iarna din cauza vantuluui

| ilinca98 a răspuns:

Eu asa am buzele nu pot sa le fac nimic
P. S. respiratu pe gura nu are legatura cu asa ceva( iti usuca gatul, nu buzele)

| xxemoelfyxx explică:

Nu conteaza daca ustura sau nu...nu imi pasa ca si asa nu simtbig grin dar vreau si eu... Ce pot sa fac? Sa respir nu mai p gura?