| Kdtuh a întrebat:

Cui ii plac Japonezii, Koreenii, Chinezii... spuneti please! id -la cei care le place ^^

4 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Mie imi plac decat koreenii

| dicualex a răspuns:

Pai depinde, in ce fel sa ne placa.
Ca oameni imi plac, sunt respectuosi, muncitori si au grija de ei si de tara lor.
Si mai vorbim de cele mai avansate tari in tehnologie.
Dar, da, sunt OK.

| Kdtuh explică:

Dicualex --- Am avut in vedere de totul : muzica, filme, fashion =)
... Daaa -- sunt de acord cu tine despre viata lor, pu mine sunt perfecti... ufff

| gauluvckpop a răspuns:

Mie imi plac, adica mor dupa chinezi si coreeni...Atunci cand vad un chinez pe strada incep sa zambesc,. Altii ma cred nebuna.Aehe... Yo recunosc cas cam obsedatalaughing