| passion a întrebat:

De ce la hi5, la sectiunea despre mine, nu merge sa scriu una sub alta cum ar fi:
imi place sa:
ies cu prieteni
sa stau
sa etc?

Sau cum sa fac sa mearga? Cum sa mai incerc? Voi reusiti?

27 răspunsuri:
| apalipis a răspuns:

Wellthinking
merge.
dar daca pui si o poza
nu o sati mai mearga.
ca sa poti sa scrii una sub alta
nu trebuie sa pui imagini.
adica.
unii dupa ce scriu despre ei.
pun si anumite poze.
iar asa nu-ti mai apare una sub altahappy

| ViVi a răspuns:

trebuie sa dai enter happy si iti va aparea un nou spatiu unde sa scrii cum ai scris tu acum de exemplu.credhappy incearca

| NoMusicNoLife a răspuns:

Nu-ti merge pentru ca ori ai pus ceva emoticoane ( da nu simplu sa scrii asa big grin ci ai pus de pe ceva site ), sau ai pus ceva imagine la sfarsit. Daca e numai scrisu in toata sectiunea aia crede-ma ca o sa-ti iasa asa una sub alta... funda?

| NoMusicNoLife a răspuns:

Nu-ti merge pentru ca ori ai pus ceva emoticoane ( da nu simplu sa scrii asa big grin ci ai pus de pe ceva site ), sau ai pus ceva imagine la sfarsit. Daca e numai scrisu in toata sectiunea aia crede-ma ca o sa-ti iasa asa una sub alta... funda?big grin

| passion explică:

Nu merge cu enter! am incercat

| passion explică:

Merci mult! am reusit! aveam imagine d`aiahee hee...ink o data mersi:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie in word ceea ce vrei, si apoi dai copy/paste!happy

Ia vezi, merge?
Daca nu, inseamna ca ai acolo la 'despre mine' vrea imagine dinaia cum lasi comentarii, stii ce zic?
Daca ai dinaia sterge`o si incearca din nou sa scrii!thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo* am vrut sa zic, scuze!hee hee Intelegeati voi orqm... da` sa nu ma atace 'ulii' dp TPU!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit la fel
si chiar daca am sters orice imagine mai era acolo, nu merge sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa pui caracterul html "" fara ghilimele dupa fiecare rand scrishappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai enter.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dabig hug trebuie sa dai enter dupa orice cuvant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa intri pe un site de unde iei niste coduri.cu enter nu merge.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune si apoi pune una sub alta asa.

merge big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti scrie textul dorit mai intai in microsoft... bineinteles una sub alta pentru asa vrei. si dai copy paste happy

daca nu pui html la sfarsitul fiecarui rand scris... adica inainte sa dai enter happy

daca nu. documenteaza`te tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu Ctrl+Enter. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In loc de enter
pune
la fiecare inceput de randhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa pui inaintea fiecarei propozitii. daca vrei spatiul intre randuri mai mare pui. sper sa iti fie de folosswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa apesi "Ctlr"+"Enter"

Functioneaza 100 %

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dmneeee.nici atata lucru nu stiu?
confused)
esti de rasu` curciilorlaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge dar cu space cred.incearca!~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

şi eu vreau idei pentru secţiunea "about me" pentru hi5 straight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enter poti sa ai cu codu asta:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a sp vivi asa trebuie:p

| DyaMika a răspuns:

Hahah...esti de rasu lumii

| Zaharacru a răspuns:

Ai incercat sa dai enterthinking

| Alyn2010 a răspuns:

Foloseste aste http://letmewrite.hi5profilegenerator.com/
da vezi ca uneori merge numia in internet explorer