| iubescbulldogii a întrebat:

De ce lumea isi pune poze de profil colorate in culoriile curcubeului?

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Am vazut pe facebook o poza a lui Mark Zuckerberg colorata asa si probabil de aia, s-au luat toti dupa el. O alta varianta ar fi. ca toata lumea e libera sa faca ce vrea si poate sa-si puna ce poza de profil vrea. :)) Nu stiu ce sa zic.
http://stirileprotv.ro/......e-gay.html
=)) Uite despre astea e vorba.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
În America au primit permisiunea gay să se căsătorească.iar ăla gen e simbolul lor.
Ăștia de la noi se cred în America de-s atât de încântați.
E o aplicație de-ți dă posibilitatea să-ți editezi poza.
Administratorii facebook-ului sunt americani și na..trebuia să știe tot facebook-ul acum.
O seară plăcută!

| ShadowOnMyRainbow a răspuns:

Căsătoria între persoane de acelaşi sex a fost legalizată în America, iar curcubeul reprezintă dragoste între persoane de acelaşi sex.