| sammie a întrebat:

V-ați pune poze de profil cu voi? ( Pe TPU )

21 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Niciodata

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, ca s-ar oftica aia care de-a lungul timpului nestiind ce argumente sa aduca in discutie mi-au zis ca sunt un pusti de 14 ani.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Niciodată.

| Freya1 a răspuns:

Am avut.

| sammie explică (pentru Freya1):

Și ce te-a făcut să o schimbi?

| Freya1 a răspuns (pentru sammie):

Multe cauze.
În primul rand voiam sa dau sfaturi și exemple din viata mea nu sa vorbesc aiurea,și nu am vrut sa fie cineva cunoscut pe aici ce sa ma vorbească după, pentru ca oameni tind sa facă asta.

Pe urma da,am primit și complimente, si mesaje multe (pe combinațiilaughing ), dar au mai fost și oameni ce în anumite conflicte în loc sa argumenteze ce spun, sau sa se ia de ceia ce zic eu, aveau tendința de a comenta legat de fizic.Adica atunci când nu ai ceva ok de spus sau vezi ca nu ai dreptate, te oftici ca prostul și începi a jignești trăsăturile omului.

Ca sa nu mai spun ca exist niște "inteligenți "ce fac video despre site-ul asta si apari naibi pe YouTube fără sa vrei.

| sammie explică (pentru Freya1):

Știu. Am mai văzut pe ytb persoane care făceau videoclipuri de genul: '' Întrebări idioate/ proaste de pe TPU '' sau ceva de genul.
Mie sincer nu mi se pare ceva normal să te iei de om odată ce vorbești despre orice alt subiect. Dar asta e, mai există și copii d-ăștia.

| Freya1 a răspuns (pentru sammie):

Cred ca site-ul asta și multe altele nu ar trebui sa permită astfel de conținuturi despre site-urile lor pentru ca le fac reclama proasta.Si din câte știu nu e legal sa denigreze pe nimeni dar în fine.

Și da, sunt oameni ce nu au argumente la o contraziceți și automat nu fac altceva decât sa atace sau sa jignească aspectul altcuiva.

| sammie explică (pentru Freya1):

Bine ai venit în umanitate! laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Poate pe viitor!
in poza actuala sunt eu.Dar am crescut intre timp!rolling on the floor

| Continchiscontsters a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Am și una când eram tot asa mic da jale dacă o vezi rolling on the floor))) rolling on the floor))))

| VoidEternal a răspuns:

Nu-i o idee buna.

| LordCristobal a răspuns:

Nu,nici pomeneala.

| goguPatent a răspuns:

Nu am obiceiul sa ma expun pe net daca nu e cazul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mi-as afisa identitatea pe retelele de socializare, intr-o fotografie de profil, desi nu este obligatoriu sa afisezi fotografia de profil, oamenii in general te cunosc si identifica dupa fotografia de profil.

| CdeMetal a răspuns:

Da ca sa rada lumea de fata mea ca asa se mai face

| Continchiscontsters a răspuns:

Mi-am pus pun mâine una cu mine aicia promit.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Nheverever. Tu?

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Imi place sa fiu anonima

| Andra4862 a răspuns:

Da, dar gen fără față, cu telefonul care acoperă fața etc.