| DanDannn a întrebat:

De ce mereu daca esti bun, esti luat de fraier? [proprie experienta]
Adica tu stai in banca ta, linistit, si te trezesti din plin ca unu isi bate joc de tine...
Tu cum te-ai simti?

Răspuns Câştigător
| Gabriela2 a răspuns:

Asa se intampla de cele mai multe ori.Eu cred ca din moment ce esti o persoana linistita, nu inseamna ca nu stii sa faci fata "provocarilor" date de cei care n-au ce face.
Stiu ca toata lumea spune ca indiferenta este arma perfecta(si asa este), dar in unele cazuri nu ai cum sa fii indiferent si sa ii lasi pe altii sa iti vorbeasca dupa bunul lor plac.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sincer m as simti ca naiba dar in acelasi timp m as gandi la o solutie...mai degraba la razbunare

| DanDannn explică (pentru mona):

Ce rost are sa te razbuni? oricum nu te simti mai bine...

| mona a răspuns:

Poate ca nu are rost sa te razbuni dar nici sa stai ca, sa si bata joc de tine cineva tot timpu

| stefan22z2 a răspuns:

Incearca sa te remarci prin ceva anume,am patit-o de foarte multe ori(in trecut) si te inteleg PERFECT.O alta metoda ar mai fi sa incerci sa te faci agreeat de colectivul din care faci parte(mai faci si tu o gluma, spui un banc, chestii).
Sper ca ti-am fost de ajutor happy