| CrissTty a întrebat:

De ce metin sa ma apuc TPU? Unu cu rate 500-1000. Bonusuri bune. Nu mondial, asinis, memory, yonesis, gth, ro, gx, steel. hotstyle, dinamik. Sa fie gen MONDIALMT2! Cel mai bun raspuns funda + vot

5 răspunsuri:
| Geochoco a răspuns:

Pai eu iti recomand Lunaris Mt2, prima oara cand l-am jucat mi-a placut si este la fel ca MondialMt2.Are rate in jur de 500-1000 si bonusuri foarte bune. Funda?happy

| Anonimow a răspuns:

Metin? e cel mai jalnic joc.Go play wow or guild wars

| AdaLeo a răspuns:

Eu am jucat : play, hammer, tim, tiber si freezetime (frz). App, imi dai te rog site-ul oficial al mt-ului yoneis?

| BullMastif a răspuns:

Metin2Mania
Rate 500%.happy Ox in Fiecare duminica..Gm sunt online mai tot timpul se fac si eventuri pe langa ox-uri e tarebig grin..incerca
Funda plzbig grin