| Elecktra a întrebat:

De ce mi-a disparut activitatea (toata) de pe contul de facebook? nu inteleg ce s-a intamplat, aseara totul era in regula iar astazi la jurnalul de activitati arata ca nu am postat nimic niciodata de parca mi'as fi creat contul cu cateva secunde in urma abia. in schimb toate pozele mai vechi si restul stau incontinuare bine mersi in albume. problema e ca unii imi vad contul asa cum era el inainte iar altii la fel ca si mine. ce pot sa fac? va multumesc anticipat! :*

4 răspunsuri:
| kantorlaurentiu a răspuns:

Incearca sa il dezactivezi si sa il reactivezi sa-r putea sa functionezehappysau inchidel de tot oricum e o pierdere de timphappypeace

| Elecktra explică (pentru kantorlaurentiu):

L'am dezactivat si reactivat. nu a mers. insa de pe telefonul mobil mi'l arata cum trebuie. asa ca nu inteleg ce se intampla straight face

| kantorlaurentiu a răspuns:

Reinstaleaza browserul ca s-ar putea si din cauza aia.

| Elecktra explică (pentru kantorlaurentiu):

Tot nu. si azi am incercat de pe calculatorul de la scoala. la fel. nu e chestia ca as fi dependenta de facebook sau ceva, insa e frustrant ca mi se intampla asta numai mie si nu inteleg de ce nu isi revine dupa atatea zile singur la fel cum s-a si "stricat"!