| LCD a întrebat:

De ce mi-e rusine sa dansez? laughing
prietenul meu a spus ca nu prea se descurca la dans.cu toate ca frecventeaza cluburilehee hee
si mi-a spus sa il "invat" eu laughing
sau poate vrea doar sa vada cum dansez.
dar mi-e rusine straight face
si ma descurc la dans :X big grin

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mie nu imi place. Deci nu dansez... doar vreo populara cateodata daca e cazul, dar atat.

| nicko a răspuns:

Pay majoritatea pers. sunt asa...doar ca atunci cand e o mel care-ti place mult... te ia valu sh incepi sa te dezlantui de se uita baiatu' "x"...la tine ca la masini straine (in sensu'bun normal).winkingwinking...asta vine de la sine...nu trebuie sa sari din prima...sa fii o divalaughing...fi tu insati si atat...winkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey daca te descurci atunci invata-l si fiti cel mai frumos cuplu dansator...cu curajhappynu ai de ce sa te rusinezi caci daca e prietenul tau trebuie sa te inteleaga si te iubeascahappy:X