| anonim_4396 a întrebat:

De ce multe copile de 15-16 ani cred ca maine e ziua lor?laughing Din cate stiu inca nu e ziua copilului, ci 8 martie semnifica ziua femeii si a mamei!
Vor sa primeasca cadouri cat mai multe sau vor sa para ceea ce nu sunt?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Cred ca nu realizeaza ca, de fapt e ziua femeii, nu a adolescentului.

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Vor sa fie si ele marilaughing). Si banuiesc ca vor cadouri de la copiii lor, nu?thinking Sau nu...de la barbatismug.

| yellowalien a răspuns:

Eh. cand eram mai mica nu ma dadeam mare ca e ziua mea de 8 martie(dealtfel nici acum), dar imi placea ca primeam flori de la tata. laughing Ma facea sa ma simt specialahee hee

| larrii a răspuns:

Se cred si ele "fumei"laughing)

| Alice_6278 a răspuns:

Buna!

La vremea noastra vom fi si noi femei dar cared ca adolescentzii in ziua de astazi putin exagereaza.

Ei cared K totul le apartzine totul dar nu este adevarat.

:* nu zic si eu sunt adolescenta imi zboara si mie mintea dar nu chiar asa.:*

| ecristinamc a răspuns:

Pentru adolesecnte(pana in 18 ani-19 ani) ziua de 8 martie, mai precis maine, simbolizeaza o a treia zi a indragsotitilor(dupa valentine's day si dragobete) si mai ales asteapta cadouri.
Toate vom deveni femeie la un moment dat doar ca ele deja incearaca sa para ceea ce nu sunt.Noi nu avem pentru ce sa fim rasplatite pentru ca nu am crescut nici un prunc, asa ca ce rezulta? Ca nu e maien ziua noastra.

| vladutzzz_2456 a răspuns:

Marius, sincer si eu m-am intrebat acelasi lucru de fiecare data cand vine 8 martie...
Poate multe dintre ele nu stiu ca e ziua femeii si a mamei, dar fiindca ele vad cum acestea primesc diverse cadouri, vor si ele.
Aaa, si ar mai fi ceva, mai sunt si "femei" la 15-16 ani in ziua de azi...
Iar daca intreaba de cadouri, poate e cu subinteles...thinking
bafta!

| mihaa a răspuns:

Pentru, ca au si ele un iubit si nahhh, se simt si ele femei, sau mai bine zis asteapta un cadou, o floare, o surpriza

| dianarockstar42_8784 a răspuns:

Pai sunt femei nu? e ziua femeiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca orice adolescenta vrea sa para mai mare si desigur sa primeasca muuulte cadouri... dar si pentru a fi motiv de petrecere, cel putin asa e in orasul meu...