| Seretaneva a întrebat:

De ce nimeni nu vrea sa comunice cu mine, mai ales colegii de clasa? doar pentru ca invat bine?

Răspuns Câştigător
| DoarPatti a răspuns:

Salut! kiss Daca inveti bine,unele fete care vor sa te ajunga sunt invidioase si de aceea nu comunica. Si eu sunt la fel,ma inteleg mai bine cu baietii.hee hee. Insa nu baga pe nimeni in seama,pana la urma, prietenii care nu te vor dezamagi niciodata sunt membrii familiei. Nu poti avea deplina incredere in nimeni, in afara de ei!
Bafta la scoala! happy Incearca sa vorbesti cu diriginta despre atitudinea celorlalti.
Insa mai bine nu-i forta...Cine va vrea sa va imprieteniti te va baga in seama! kiss
Funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
| klameteo a răspuns:

Multi copiii nu vorbesc cu niste copii destepti pentru ca ii considera tocilari si nu ar mai parea tari daca ar vorbi cu cei care sunt destepti.Parerea mea este ca sa vorbesti cu copiii destepti la fel ca tine si sa nu te mai intereseze de cei care nu vorbesc cu tine!