| Kate21 a întrebat:

De ce nu am cititori pe scribd? Care poate sa fie problema?

Răspuns Câştigător
| astertix09 a răspuns:

Incearca sa faci ceva imbunatatire SEO, sa incepi sa cauti ce expresii folosesc cei care cauta ceva despre subiectul tau. Pune anunturi cu expresiile alea si vei vedea ca vei avea trafic. Totul consta in descrierea a ceea ce ai pus tu pe scribd folosind cuvintele cititorilor tai. Pentru asta ai o multime de instrumente care te pot ajuta sa gasesti cele mai potrivite expresii.
Apoi fa publicitate folosind acele expresii pe forumurile de specialitate, pune anunturi pe portalurile cu anunturi gratuite, poate gasesti si bloggeri care vor sa scrie cel putin un articol despre subiect.

1 răspuns:
| LiLlYAnNe a răspuns:

Probabil textul nu este interesant pentru altii.Trebuie sa contina actiune si aventrura ori alt ceva interesant pentru cititori happy.