| fetitzacuohicapui a întrebat:

De ce nu ii place la nici un baiat de mine, mie mi se pare pentru ca am nasul mare dar nu stiu poate haracterul, am o prietena aproape toata clasa ii place de ea! am (12ani)!

Răspuns Câştigător
| buhuhu a răspuns:

Of.nu trebuie sa fi complexata scumpo:*sunt sigura ca esti foarte frumoasa.o sa ai timp si de baieti.acum axeaza-te pe altceva si fi mai increzatoare in tine.eu am avut primul prieten la 14 aniwinkingsi multe alte fete au prieteni tarziu.o sa-ti vina timpulhee hee

1 răspuns:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Daca tu esti cea din photo esti perfecta!