| Cristy_1793 a întrebat:

De ce nu imi gasesc jumatea mea sadsad is eu asa de urat ca sa nu fiu pe placul unei fete sad

12 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nici eu nu am pe nimeni, si nu sunt urata, doar foarte pretentioasahee hee. Probabil nu ai cautat unde trebuie si nu ai gasit inca persoana potrivita. Sunt sigura ca sunt multe fete care ar merita atentia ta, asa ca (,) capul sus!

| Fifylici a răspuns:

Fi calm!
nu e timpul toate se intampla cu un scop fiecare dintre noi are undeva pregatit jumatatea sa trebuie doar sa i rabdare si las ca nu esti urat doar ti se pare

| ambutisare a răspuns:

Nu mai purta sapca...

| Blue_2059 a răspuns:

Nu esti urat! Totul tine de caracter!
Poate unde ai cautat, erau fete pretentioase, care vor baieti din "clasa regala".
Cauta o fata simpla si draguta, usor abordabila.Fii sincer si respect'o.
Succes, si cauta in continuare pana vei gasi.Nu te lasa batut.
Succes!

| adelle23 a răspuns:

Pai ia, cum arati?! laughing Sa stii, nimeni nu mai stie sa judece dupa suflet, decat dupa statutul social, material s. a. m. d, pentru barbati femeia e un trofeu si invers, dar nimeni nu se mai uita si la suflet.
cauta mai departe! fiecare uscatura pe pamant are umbra ei, sau fiecare ac isi are peticul big grin

| Cristy_1793 explică:

Eu ma uit prima data la suflet ca acolo conteaza cel mai mult

| Cristy_1793 explică:

Am cautat cam mult sad si cam peste tot dar mau respins sad dar nu stiu din e cauza sad

| Cristy_1793 explică:

Mersi fifylici ca zici ca nuss urat dar nu stiu ce crede lumea de mine cas urat sau nu sad

| Cristy_1793 explică:

Mersi blue :X
pai caut dar sper sa gasesc
si mersi mult ca nu ma crezi urat big grin
dar asta este eu nu ma las batut dar deja m-am saturat ca la toate fetele la care am incercat sa ma jigneasca si sa ma respinga sad

| Cristy_1793 explică:

Poate nu merit o fata sad
sau poate o fata nu merita un baiat ca mine sad

| Cristy_1793 explică:

Incerc ale sa nu mai fiu trist sad
is singur de tot nici macar prieteni nu mai am mau cam respins ca ii fac de rusine pe ei sad
dar asta este asta merit eu sad
sa fiu badjocorit si facut de toata minuneaa sad
deja m-am saturat de toate astea eu incerc sa iubesc
si ea isi bate joc de mine sad
eu as iubi pe cineva dar pe cine sad
ca n-am pe cine sad

| alemicutza1 a răspuns:

Pai in ziua de azi nu se mai uita nimeni daca ai sau nu suflet. Ori cum intr-o zi iti vei gasi jumatatea care nu se va uita cum areti.Asa am patit si eu m-am uitat mai intai la exterior si nu mi-a placut cand am vazut interior m-am indragostit, si acum imi pare rau ca m-am uitat prima data la aspectul fizicwinking. Nu mai fi trist.