| NicoClaudita a întrebat:

De ce nu imi mai merge facebook-ul? cand dau sa intru pe el de pe google imi apare ca nu am conexiune la net dar eu am. si numai pot deloc sa intru sau de exemplu caut o persoana pe google si vreau sa ii vad facebook-ul tot nu pot deloc. numai pot! va rog mult sa ma ajutati sad. funda!

Răspuns Câştigător
| Marius_Varga_1977 a răspuns:

Dar aici poti sa intrii? http://www.bitdefender.com/
sau aici http://www.kaspersky.com/ Daca nu merg nici astea, este posibil sa fi infectata cu Kido

12 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Spune-mi exact ce iti scrie! Ce browser folosesti Pe alte site-uri ai probleme? (foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului meu. Vezi foto: http://i.imgur.com/nKA3Y.jpg )

| NicoClaudita explică (pentru neluL):

Pai intru de pe google. si pe alte site-uri tot nu merge. decat pe mobil merge.

neluL
| neluL a răspuns (pentru NicoClaudita):

Nici pe TPU nu iti merge? De unde stii ca ai conexiune internet? Pe youtube iti merge? Pe facebook ce iti scrie? Spune-mi exact ce iti scrie!

| NicoClaudita explică (pentru neluL):

Ba pe TPU merge. merge totul. numai facebook-ul nu merge. scrie asa : The page cannot be displayed
The page you are looking for is currently unavailable. The Web site might be experiencing technical difficulties, or you may need to adjust your browser settings.

| NicoClaudita explică (pentru Marius_Varga_1977):

Gata acum merge. mersi mult

| ℓαℓу1999 a răspuns:

Nici mie nu imi merge acum sad Nu stiu ce are straight face

| Adina981 a răspuns (pentru neluL):

Nici mie nu imi merge... dar la mine e mai grav presupun, ca nu pot intra nici pe mail, mess

| Beib a răspuns (pentru NicoClaudita):

Nici mie nu-mi merge. Ce ai facut ca sa mearga?

| Turcu94 a răspuns:

Problema asta o am si eu nu stiu cum sa o rezolvcrying

| Turcu94 a răspuns (pentru NicoClaudita):

Ce ai facut de merge astept si eu raspuns de la tine te rog k nu merge nici messu nici fb intru pe tel pe mes

| NicoClaudita explică (pentru Turcu94):

Pai eu mi-am schimbat windows-ul big grin

| Marius_Varga_1977 a răspuns:

Accelasi lucru o patesc si eu acum