| teadorr a întrebat:

De ce nu imi mai merge facebook-ul? cand dau sa intru pe el de pe google imi apare ca nu am conexiune la net dar eu am. si numai pot deloc sa intru sau de exemplu caut o persoana pe google si vreau sa ii vad facebook-ul tot nu pot deloc. numai pot! va rog mult sa ma ajutati sad. funda!

1 răspuns:
| KillerMZ a răspuns:

Pai, de ex.:
-Cei care lucreaza in domeniul Facebook-ului ti-au dat interdictia sa mai intri pe facebok de pe PC-ul tau.
-Cineva ti-a spart contul si a ublat in setari si nu mai poti intra pe facebook.
Ar trebuii sa iti schimbi windows-ul, daca nu merge du PC-ul la un centru de reparat si spune-i problema.
Mie mi s-a intamplat asta odata cand jucam CS:Source cineva avea numele exact ca al meu KillerMZQ si el injura si folosea hack mereu, adminul i-a dat hack lui KillerMZQ, adica si lui si mie, acest hack nu-ti mai da voie sa intrii pe cs-ul respectiv, sau si mai rau nu mai poti pornii PC-ul, nici daca ii schimbi Windows-ul nu mai porneste.
Mult noroc!