| PredatoR a întrebat:

De ce nu mai merge sa raspundem ca "anonim"?happy

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Bună. E un nou regulament, nu se mai pot da răspunsuri anonime sau întrebări anonime. E mai bine așa, aveam parte numai de jigniri date de câte un anonim...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca e regula care s-a stabilit in urma completarii acelor chestionare de catre userii TPU, deci majoritatea userilor au votat ca sa nu se mai poata raspunda cu anonim.Mi se pare corect pentru ca nu mai poate nimeni sa isi ascunda identitatea. Daca are ceva de zis, sa zica in mod direct.happy