| elena_5298 a întrebat:

De ce nu mai pot raspunde la intrebarile de pe TPU.ro?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu cred că poți dacă întrebarea ta a fost postată.
Încearcă.
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

Poate, ar trebui sa-ti mai confirmi o data adresa de e-mail (cauta si in Spam). Iar daca folosesti Internet Explorer, inlocuieste-l cu un alt browser! Succes! Numai bine!

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Poi cum adica nu poti as raspunzi la intrebariel de pe TPU? Poate nu ai adresa confirmatahappy
Incearca sa trimiti cuiva un mesaj, daca nu merge intra pe adresa ta de email si o sa primesti un mesaj de confirmat adresa de email, intra la Spam, dai click pe linkul dat de TPU, si gata dar cerd ca trebuie sa mai astepti cateva orehappy

| ColorfullColors a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Incearca sa-ti restartezi calculatorul. Sau sa dai "logout" si apoi "login". La mine a mers.

| forever4you a răspuns:

Poi cand incerci sa raspunzi ce se intampla?

| Alekzandra a răspuns:

Pentru ca nu ai adresa de e-mail confirmata.Pentru a confirma adresa ta de e-mail da click pe"editare profil" iar acolo iti va aparea "confirmare e-mail". Apoi vei primi un mesaj pe yahoo mail.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca Internet Explorer-ul tau este depasit de marimea acestui site.Schimba-ti browser-ul.Eu iti recomand Google Chrome (la fel cum recomanda multi alti useri, printre care si @NOname). Se downloadeaza gratis.

| utilizatorrr a răspuns:

Fiind ca nu ai destule funditehappy Funda?