| XxAndreiMasterxX a întrebat:

De ce nu merge sa ma conectez pe shadowmt2 ca mi-am scris contul parola si zice numai se conecteaza la server si atat nu se conecteaza nimi dar pe net loghinu merge

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...nu stiu de ce nu merge?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi merge srva. da nu stiu dc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori GM il mai inchida pentru cateva zile apoi ii da iar drumul...nu trebuie sa te sperii, mi s-a mai intamplat si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ai luat metinu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ma ajuta si pe mine sa-mi fac un cont pe shadowmt2 id meu de mess ii vidacsdaniel va rog nu ma lasa sa fac nici un cont imi zice ca toate spatile nu sunt completate si eu le-am avut completate cine ma poate ajuta sa-mi dea un mass la id meu mersibig grin