| hthth a întrebat:

De ce nu mi se logheaza contul' pe metin2apollo?
Adica, imi merge sa scriu parola si idul, imi arata ca se conecteaza la server, dau start si dupa aia ma intoarce inapoi la conectare -,-".

Răspuns Câştigător
| claudiuhoara a răspuns:

Frate eu ma joc multe metine asa misa intamplat si mie m-am jucat si apollo poate servarul ie in constructii sau isi dau reset la conturi asa s-ar putea sa fie daca ie reinstaleazal si pate merge succes! Funda?

| hthth explică (pentru claudiuhoara):

Gata, a trebuit sa-l resetez laughing, multumesc xD

2 răspunsuri:
| danu77 a răspuns:

Sall,poate te ajut, nu merge mt2apollo dar aternativa lui e mt2hotsyle incearaca ma joc de mult ii fain bf. FUNDA?