| coryyyyyyyyyyy a întrebat:

De ce nu merge sa ma loghez pe TPU? cryingcryingcrying ajutati-ma va rog mult! cand ma loghez imi apare ca nu sunt logata si nu stiu de ce sad

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu iti mai face grijiwinking Deja esti logata!happy

5 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy explică:

Da mersi s-a rezolvat prbwinking mi-am facut alt cont happy

| andi a răspuns:

Esti logata, draga noastra!

| mircea a răspuns:

Mai intai trebuie sa ceezi un cont al tau personal (cauta creare cont) si daca ai ales un nume ca utilizator al "TPU" si o parola este bine, poti sa te loghezi. altfel nu merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai esti draga dc nu ai fi nu ti-ar aparea id de ingeras ci de anonim

| KidutzzZuu a răspuns:

Asa mi-s-a intamplat si mie. dar eu am iesit d pe pagina si am intrat la loc.si a mers.