| iZe. a întrebat:

De ce nu-mi apare tabelul ala' survey' pe hi5?:-s

2 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Pentru ca Hi5 se altereaza pe zi ce trece, am impresia ca il asteapta un glorios sfarsit happy

| MoreTime a răspuns:

S-au luat aia de la hi5 intr-o zi la tranta si au distrus un calculator care continea partea site-ului cu tabelul. Calculatorul a ranit grav 2 muncitori de la HI5, o vaca si 2 copii care se jucau pe strada.
Tabelul survey nu apare pentru ca ai selectat tu Don't show these to everyone sau ceva de genu. Vezi pe la editare profil daca nu cumva ai facut sa nu fie vizibil tabelul...