| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu-mi da voie sa intru in profilul meu pe hi5? Daca stie cineva va rog lasati mesaj!

3 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

Pai poate da eroare. ca nu merge hi5`ul. se intampla uneori straight face... iar daca nu e asta thinking atunci sigur ai scris bine email`ul si parola? altceva nu stiu ce sa zicthinking

| simoSTAR a răspuns:

Nici mie nu imi merge hi5 de cateva luni bune...la inceput nu mergea deloc sa intru pe hi5, nici pe pagina mea, nici a altora, acum merge dar f greu si nu imi arata tot... undele poze nu le vad deloc, nu pot trimite msg, nu pot incarca poze...eu ma gandeam ca e o problema din pc.

| ancalazar a răspuns:

Pai... poate nu ti-ai scris bine parola big grin...sau poate ca ti-ai schimbat-o altcineva... sad