| Mihaa12 a întrebat:

De ce nu-mi merge chatu' la Facebook sad?! Jos in dreapta imi apare un triunghi galben cu un [! ] in el sad! Si in stanga imi scrie [ prieteni conectati ] dar nu apare nimeni crying!

FUNDA cine stieee crying(

2 răspunsuri:
| Narcis196 a răspuns:

Nuti merge pentru ca nu-ti este activat intra la setari si activeazal iti va mergewinking

| soraGrime a răspuns:

Nu te panica.Si mie mi se intampla.Adica,nu faza cu chatul.Dar eu de exemplu voiam sa schimb ordinea trupelor la Muzica peferata, si pur si simplu nu le pot muta.Sau nu pot vedea pozele altora.
Adauga astia chestii noi la facebook, cam asa se intampla cu toate site-urile.Cand trebuie sa adauge ceva nou, imediat intra in mentenanta frustrated