| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mi se adauga raspunsurile atunci cand raspund la o intrebare [ pe TPU ]?

2 răspunsuri:
| música a răspuns:

Hello

Stai linistit si nu te ingrijora ca nu este nicio problema.ti se adauga raspunsurile insa uneori sit-ul se actualizeaza mai greu si de aceea nu iti apar imediat asa ca nu e un motiv de ingijorare.deasemena si raspunsurile pe care le primesti la intrebarile tale pot aparea mai tarziu...

O zi placuta sa ai!

| 5123fsda a răspuns:

Ti se adauga daca ai comfirmat emailu si daca l-ai confirmat se adauga dupa catva timp nu te speria